Topowa Wizażystka Michelle Regazzoli wprowadza na rynek MRS Glam Glorious Skin Powder Foundation

Topowa Wizażystka Michelle Regazzoli wprowadza na rynek MRS Glam Glorious Skin Powder Foundation

Renomowana irlandzka artystka makijażu, Michelle Regazzoli Stone, zaprezentowała arcydzieło aksamitnej perfekcji w ekskluzywnym otoczeniu Hyde Dublin, które na tę okazję przemieniło się w luksusowy różowy raj. To tu miała miejsce premiera najnowszego produktu MRS Glam - Glorious Skin Powder Foundation.

Miłośnicy urody z całej Irlandii zebrali się w centrum miasta, aby świętować razem z Michelle i jej zespołem, w tym z artystką makijażu celebrytów Paulą Callan, influencerką fitness Kiki Nugent, Ellie Kelly, Nikki Whelan, Ellen Kavanagh, Erin McGregor i Taylor McGregor. Wśród gości nie zabrakło także piosenkarki Aimee Fitzpatrick, Ayo Fierce, makijażystek Laury B, Moniki MUA, Elishy Stokes, Nialla Casey'ego, stylistek Fiony Fagan i Rosalind Lipsett. Emma Kearney i Olivia McVeigh, Gerry'ego Lavza, Rachel Nugent, Taylor Rae Falconer, Orny i Kierana Corrigan i wielu innych.

Gości przywitały różowe koktajle, a melodie saksofonu zapewniły rozrywkę tej nocy, podobnie jak DJ, który nastroił dachową przestrzeń elektryzującą atmosferą. Stanowiska do doboru kolorów zostały rozmieszczone w całym pomieszczeniu, zapewniając każdemu gościowi odpowiedni odcień i ton, który wkrótce stanie się ich ulubioną bazą.

Podnieś swój wygląd, zdefiniuj swoją elegancję i wkrocz na scenę z pewnością siebie, gdy ta aksamitnie gładka formuła delikatnie otuli twoją skórę, pozostawiając delikatne matowe wykończenie. Nie tylko można nosić ją samą jako podkład, ale także do wykończenia makijażu, nadając mu efekt idealnej powierzchni.

Ta perfekcyjnie opracowana hybrydowa formuła pudru idealnie sunie po twarzy i oferuje zakres krycia od średniego do pełnego, co sprawia, że jest twoim doskonałym partnerem do osiągnięcia looku, który pasuje do twojego nastroju - od subtelnej elegancji po pełny blask. Połączenie doskonałości i krycia nigdy wcześniej nie było takie proste.

MRS GLAM glourious skin powder

Glorious Skin Powder Foundation pielęgnuje twoją skórę kwasem hialuronowym i witaminą E, co zapewnia, że twoja skóra nie tylko wygląda promiennie, ale także się nią czuje.

Dostępny w 8 odcieniach i tonach:

  • Light Pink - Jasny z neutralnym różowym odcieniem
  • Light Gold - Jasny z neutralnym złotym odcieniem
  • Light Warm - Średni z neutralnym brzoskwiniowym odcieniem
  • Medium Gold - Średni z ciepłym złotym oliwkowym odcieniem
  • Medium Warm - Średni z ciepłym brzoskwiniowym odcieniem
  • Medium Tan - Średnio-ciemny z ciepłym brzoskwiniowym odcieniem
  • Golden Tan - Średnio-ciemny z neutralnym złotym odcieniem
  • Golden Deep - Ciemny z ciepłym oliwkowym odcieniem

Kompakt Glorious Skin Powder Foundation zawiera gąbkę i lustro, zapewniając, że twój makijaż pozostaje doskonały, nawet w podróży.

Leave a comment

Please note, comments need to be approved before they are published.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.